Hakkımızda

Biz Kimiz?

Uygun Takipçi, Türkiye’nin en çok tercih edilen ve müşteri odaklı sosyal medya hizmetleri firmasıdır. Ekip olarak her zaman müşteri odaklı çözümlerimiz, güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerimizle sizlere sosyal medya çözümleri sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler kapsamında bireysel ve kurumsal hesaplarınızın sosyal medya üzerindeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalar ve çözümler geliştirmekteyiz. Titizlikle hazırladığımız ve yönettiğimiz sistemlerle müşterilerimizin ekonomik maliyet alternatifleriyle sosyal medya ve internet dünyası ile tanışmalarını sağlıyoruz.

Uygun Takipçi olarak sunduğumuz bireysel ve kurumsal hizmet alternatifleriyle takipçi, beğeni, izlenme, etkileşim gibi külfet arz eden konularla müşterilerimizi uğraştırmadan hizmet sunmaktayız. Böylelikle müşterilerimizi sunduğumuz hizmetlerden külfetlerine katlanmadan istifade etmelerini sağlarız.

Sosyal medya ve internete daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde gelişen çağın gerekliliklerine ayak uyduran, yeniliği ve gelişimi prensip edinen bir sosyal medya hizmet firması olarak sosyal medya çözümleri üretmeyi amaç edindik ve mesaimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözümler üretmeye ayırdık.

Çözümlerimizde çağdaş hizmet, uygun fiyat, kalitede güvence anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

İnstagram Hizmetleri: instagram ucuz takipçi, türk takipçi, türk bot takipçi, türk beğeni, yabancı beğeni, karışık beğeni, doğal artan beğeni, video izlenme, hikaye izlenme, tv izlenme, tv beğeni, gösterim ve etkileşim, kaydet, yorum, canlı yayın izlenme

Twitter Hizmetleri: twitter aktif türk takipçi, trend topic hizmeti

Facebook Hizmetleri: facebook türk sayfa beğenisi, türk bayan sayfa beğenisi, türk profil takipçi, türk bayan profil takipçi, video izlenme

Youtube Hizmetleri: youtube izlenme, yabancı abone, yabancı beğeni, yabancı yorum

Ayrıca talebiniz doğrultusunda bütçenize uygun aylık paketler oluşturarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ulaşım adresimiz: Tınaztepe Mah. Libya Cad. No:19 Çankaya Ankara

Telefon ve Whatsapp numaramız: 05382879844

E-posta adresimiz: info@uyguntakipci.com