Hakkımızda

Türkiye’mizin en çok tercih edilen ve sevilen sosyal medya hizmetleri firması olmak bizim için büyük bir onur. UygunTakipçi ekibi olarak, her daim müşteri odaklı çözümlerimiz, güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerimizle sizlere layık olmaya çalışmaktayız. Bize olan güveniniz ve sadakatiniz için sizlere minnettarız.

Uygun Takipçi müşteri odaklı sosyal medya hizmetleri projesidir.

Bireysel kişilerin ve kurumsal firmaların internetteki hedef gücünü kontrol etmeyi amaç edinmiştir.

Sosyal ağ bağlantı ve yönetimi gibi konularda üst düzey hizmet ve bilgi vermektedir.

Proje kapsamında ülkemizdeki sosyal medya yönetimi ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalar ve çözümler gelişitirmekteyiz. Titizlikle hazırlanan ve yönetilen sistemlerle müşterilerimizin ekonomik maliyet alternatifleriyle internet dünyası ile tanışmalarını sağlıyoruz. 

Uygun Takipçi bireysel ve kurumsal hizmet alternatifleriyle kurulum, yönetim, teknik birim, güvenlik gibi külfet arz eden konularla müşterilerimizi uğraştırmadan iş odaklı çalışmalarını sağlar.

Böylelikle müşterilerimiz sunduğumuz hizmetlere külfetlerine katlanmadan istifade ederler.

Bilişim teknolojilerine daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde gelişen çağın gereklerine ayak uyduran, yeniliği ve gelişimi prensip edinen bir kurum olarak sosyal medya çözümleri üretmeyi amaç edindik ve mesaisini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek sosyal medya çözümleri üretmeye ayırdık. 

Firmanızı sanal dünyada temsil ediyoruz.