İnstagram Takipci Satın Alma

Yazar: UygunTakipci

İnstagram dünyanın tüm ülkelerinde popüler olarak kullanılan, en çok kullanıcıya sahip sosyal medya hesaplarından birisidir. İnstagram kullanıcıları, hesaplarının etkin olabilmesi için takipçi sayılarını artırmaları gerekir. Uygun takipçi sitesi olarak, İnstagram hesapları için özel paketler oluşturduk. 

Oluşturduğumuz takipçi paketlerimizden satın aldığınızda, takipçi sayınız otomatik olarak artmaya başlayacaktır. İnstagram takipçi satın al paketlerimiz farklı takipçi sayılarından oluşturulmuş ve takipçi sayısına göre paket ücretlerimiz değişmektedir.

Takipçi Paketlerimiz

Takipçi paketlerimiz, 1.000, 5.000, 10.000 ve 15.000 takipçiden oluşmaktadır. Uyguntakipci.com sitemizde yer alan İnstagram takipçi satın al paketlerimiz için ödemelerinizi kredi kartı, havale ya da EFT ile yapabilirsiniz. Paketlerimizde Türk ve yabancı takipçiler bulunmaktadır. Takipçi satın al ödemesini yaptıktan sonra bildirim yaparsınız ve ödeme onayı sonrasında gün içerisinde hesabınıza tanımlama yapıyoruz. Takipçileriniz arasında erkek ve bayan takipçiler bulunmaktadır. 

Paylaşımlarınızın hedef kitleye ulaşması için takipçi paketleri seçiminde, tamamı Türk ya da yarısı yabancı karışık olarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca cinsiyete göre seçim de yapma şansınız vardır.

Ekstra Takipçi

Uygun takipçi sitesi olarak tüm müşterilerimize, talep ettikleri takipçi satın al paketlerinin kapasitelerine göre ek takipçi sayısı hediye ediyoruz. 1.000 takipçi alanlara ekstra 100 hediye veriyoruz. 5.000 takipçiye 200, 10.000 takipçiye 300, 15.000 takipçiye ise 400 ekstra takipçi hediye ediyoruz. 

Paketlerimizdeki takipçilerin tamamı aktif kullanıcılardır. 3D güvenli ödeme seçeneği ile ödeme işlemlerinizi tamamladığınızda hesabınıza tanımlanması 12 saat içerisinde gerçekleştiriliyor. Tüm hizmetlerimizde 7/24 canlı destek hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Hesaba Tanımlama

İnstagram takipçi satın al işlemleriniz uyguntakipci.com sitemizdeki paketlerden seçim yaparak aldığınızda hesabınıza tanımlama yapıyor ve takipçi sayınızın artmasını sağlıyoruz. 

Satın almış olduğunuz paketlerinizi hesabınıza aktarırken hesap şifrenizi istemiyoruz. Kullanıcı adınızı ve paylaşımlarınızın linklerini bizlere vermeniz yeterlidir. Kullanıcı hesap güvenliğini sağlayabilmek için hiçbir kullanıcımızdan şifre istemiyoruz. Kredi kartı ile ödeme veya havale/EFT ile ödeme seçenekleri ile ödeme yaptıktan sonra bize bildirimde bulunmalısınız. Bildirimde bulunduğunuzda hemen işlemlerinizi başlatıyor ve güvenli bir şekilde takipçilerinizin otomatik tanımlanmasını gerçekleştirerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.